ZPŮSOBY DOPRAVY:

Česká pošta - 199,- Kč - zboží je u Vás do druhého dne od odeslání, balík přivezou až na Vámi udanou adresu. Pokud nebudete zastiženi doma, můžete si zásilku do 7-dnů vyzvednout na Vaší poště. Lze odeslat pouze balíky do hmotnosti 30kg, nelze posílat nábytek, kromě dětských postýlek

TOPTRANS - 398,-Kč - tento způsob přepravy je určen pro nadrozměrné zásilky, hlavně nábytek. Zboží je u Vás do druhého dne od odeslání, balík přivezou až na Vámi udanou adresu. Řidič by Vás měl předem kontaktovat a domluvit si termín dodání.

Vyhrazujeme si právo změnit způsob přepravy tak, aby bylo zajištěno co nejvhodnější dodání vzhledem ke křehkosti zboží.

O odeslání zboží zákazníka informujeme e-mailem nebo zprávou SMS.

 

 ZPŮSOBY PLATBY

Dobírka - zboží zaplatíte při dodání kurýrem nebo poštou, popř. při vyzvednutí balíku na poště.

 Předem na účet - zboží zaplatíte předem na náš účet. Poté můžeme zboží odeslat na Vámi udanou adresu nebo si jej můžete vyzvednout na naší provozovně - vždy po domluvě termínu.

Hotově při převzetí - zboží můžete objednat a jakmile bude skladem, budeme Vás informovat. Poté si jej můžete vyzvednout a uhradit /pouze hotově/ na naší provozovně v Přelouči - vždy po domluvě termínu.

Na splátky - více informací ZDE

 TYTO PODMÍNKY JSOU PLATNÉ PŘI DODÁNÍ ZBOŽÍ V ČESKÉ REPUBLICE.

PRO ZASLÁNÍ ZBOŽÍ DO JINÉHO STÁTU SDĚLÍME PODMÍNKY NA VYŽÁDÁNÍ.

Provozovatel webu, MAXIMSHOP CZ, s.r.o., se sídlem Havlíčkova 1619, Přelouč, 53501, IČ: 29042887, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím