Design z dílny osvědčeného výrobce dětského nábytku ani tentokrát nezklamal. Nábytek s motivem auta je totiž do dětského pokoje pro kluka jako dělaný! Váš potomek jej bude pyšně a rád ukazovat kamarádům, barevný potisk bude navíc podněcovat jeho fantazii a zdravě rozvíjet zvídavost.

K načerpání energie do nového dne poslouží originální postel opatřená pro bezpečnější spánek vyvýšenou bočnicí, kterou si můžete zvolit ze tří velikostních provedení ložné plochy a v případě zájmu si k ní přiobjednat praktický úložný prostor. Postel je dodávána s kvalitním laťkovým roštem a molitanovou matrací.

Pro přehledné ukládání drobného oblečení nebo plyšových kamarádů nechybí komoda se třemi šuplíky, kterou doplňuje nástavný psací pult nahrazující klasický psací stůl. Toto důvtipné řešení oceníte zejména v malých pokojíčcích, kde je obzvlášť potřeba důkladně promyslet využití podlahové plochy. Na stylovou polici můžete vyskládat oblíbená literární díla, zpříjemňující čas před usnutím.

Všechny komponenty jsou vyhotoveny z pevných dřevovláknitých desek, které se vyznačují mimořádnou pevností, tvarovou stálostí a vysokou odolností, což jsou zvláště pro nábytek do dětského pokoje žádoucí parametry. Hrany jsou pro větší bezpečí vašich ratolestí i ochranu náchylných částí opatřeny narážecí ABS páskou. Aby si potisk uchoval sytost a zářivý odstín barev po celou dobu mnohaletého užívání, je ošetřen třemi vrstvami čirého laminátu.

Zboží bude dodáno v demontovaném stavu včetně přiložených montážních listů k jednotlivým komponentům.

Rozměry jednotlivých dílů (Š/V/H):

komoda: 80/78/48 cm
nádstavec: 69X85/71/49 cm
police: 84/56/28 cm 
postel: 140 × 70 cm, za příplatek možno 160 × 80 cm, 180 × 80 cm

možnost dokoupit šuplík


Mohlo by Vás zajímat

Dětský pokoj pro kluka Fotbal

Dětský pokoj pro kluka Fotbal

obvykle 2-3týdny

9 510 Kč 7 821 Kč

Dětský pokoj pro kluka Racing car

Dětský pokoj pro kluka Racing car

obvykle 2-3týdny

9 510 Kč 7 821 Kč

Dětský pokoj pro kluka Jungle

Dětský pokoj pro kluka Jungle

obvykle 2-3týdny

9 510 Kč 7 821 Kč

Dětský pokoj pro kluka Bagr

Dětský pokoj pro kluka Bagr

obvykle 2-3týdny

9 510 Kč 7 821 Kč

Provozovatel webu, MAXIMSHOP CZ, s.r.o., se sídlem Havlíčkova 1619, Přelouč, 53501, IČ: 29042887, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím